Web Tasarım

Özelleştirilmiş, SEO tabanlı, kullanıcı dostu ve duyarlı bir web sitesine sahip olun. Web sitesi tasarımı ve geliştirmesinin marka kurallarınıza uymasına ve türünün tek örneği sezgisel bir dijital deneyim oluşturmasına izin verin.

ETKİLEYİN VE DÖNÜŞTÜRÜN

İyi bir web sitesi, tüketicileri sadık marka savunucularına dönüştürebilmelidir. Doğru web sitesi tasarımı ve geliştirmesi, en son teknoloji ve geliştirme güncellemeleriyle harmanlanmış pazar, ürün/hizmet, marka ve tüketicinin doğru anlaşılmasını gerektirir.

İş dünyasında zaman ve trendlerle yürümek para demektir. İşletmeniz web’de olmadığında, müşteriler ürünlerinizin ve hizmetlerinizin orijinal olmadığını düşünür. Biz Ocean of Art olarak markanızı ve ürünlerinizi özelleştirilmiş bir web sitesi aracılığıyla fark edilir hale getiriyoruz.

AKILLI BİR YAKLAŞIM

Yeni başlayanlara, orta ölçekli işletmelere ve milyonlarca işletmeye gelişmiş çözümler sunan web sitesi tasarım ajansıyız. Web sitesi tasarım hizmetlerimizle, işletmenizi ve marka kimliğinizi göz önünde bulundurarak web sitenizi şekillendiriyoruz. Web sitesi tasarım hizmetlerimiz aracılığıyla hedef kitlenizi yaratıcı akıcılıkla web sitenize çekerken, işletmeniz hakkında onları akıllıca eğitiyoruz.

Kullanıcıların %48'i, mobil cihazlarda iyi çalışmayan bir iş sitesine geldiklerinde bunu işin umursamadığının bir göstergesi olarak gördüklerini söylüyor. İnsanların %94'ü bir web sitesine güvenmemelerinin veya reddetmelerinin nedeni olarak web tasarımını gösterdi. İnsanların üçte ikisi sade bir şeyden çok güzel tasarlanmış bir şeyi okumayı tercih ediyor.

ARAŞTIRMAYA DAYALI STRATEJİ

Doğru web sitesini oluşturma süreci araştırma ile başlar. Web tasarım ve geliştirme sürecimizde herhangi bir tahmin veya önsezi yoktur. Rakiplerinizi, tüketici davranışlarınızı ve markanızı anlamak için kapsamlı araştırmalar yapıyoruz. Bunlar, bir içerik stratejisi, çevrimiçi konumlandırma planı, tasarım modülleri tasarlamamıza yardımcı olur ve marka web sitenizin tasarımına ve geliştirilmesine bu şekilde ilerleriz.

ÖZELLEŞTİRİLMİŞ İŞÇİLİK

Toplanan bilgilere dayanarak, müşteriye geliştirilecek olan şey hakkında fikir taslak bir plan oluşturuyoruz. Her şeyi planladıktan sonra web sitesi tasarım sürecine başlıyoruz. Renk, yazı tipi, düzen ve SEO için optimize edilmiş içerikten, web sitenizin tüm önemli yönlerine önceden karar veriyoruz. Kim olduğunuzu gerçekten tanımlayan ve sizi rakiplerinizden farklı kılan büyüleyici bir web sitesi geliştirmek için her olasılığı bir araya getirmeyi başarıyoruz. 

KARİZMATİK ETKİLİ BİR SİTE TASARIMI İSTİYORSANIZ BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

%d blogcu bunu beğendi:
oceanofArt

BEDAVA
İNCELE