Kurumsal Tasarım

Kurumsal Tasarım, Kurumsal Kimliğin en güzel şeklidir.

Kurumsal kimlik, firmanızın firma içindeki ve dışındaki duruşunu ve imajını temsil eder. Ayrıca firmanızın karakteristik özelliklerini de gösterir. Toplumda bireylerin sahip olduğu kimlikler gibi piyasada firmaların da sahip olduğu kimlikler vardır ve bu kimlikler temsil kalitesine göre firmaya prestij kazandırırken aynı zamanda görsel olarak da müşterilerinize hitap etmektedir.

Görsel olarak akılda kalıcı tasarımlar, pazardaki bilinirliğinizi artırabilir. Bu nedenle kimlik oluşturmak, dikkat edilmesi gereken çok önemli bir görevdir.

Marka Kimlik Tasarım Sürecimiz

Ocean of Art markanızı belirlemenize ve müşteri marka bilinirliği oluşturmanıza yardımcı olmak için pazarlama sektörünün önde gelen yönergelerini kullanır. Kurumsal kimlik tasarımı hizmetlerimizde, yeni şirketinizi kurmaya veya sadık müşterilerinize yepyeni kimliğinizi ortaya çıkarmaya hazır olmanızı sağlayan kapsamlı, eksiksiz bir hizmet seti sunuyoruz.

 Hedef Müşteriyi Tanımlama

Kurumsal kimlik tasarım hizmetlerinde bir hedef müşteri tanımlamak, nihai sonuç için çok önemlidir. Ürününüzü veya hizmetlerinizi satın alma olasılığının en yüksek olduğunu bulmak ve bunları ortak davranış ve özelliklerle ilişkilendirmek için pazar araştırması uzmanlarını kullanırız.

 Tasarım Logosu

Kurumsal kimlik tasarım paketinin en önemli parçalarından biridir. Logonuz, müşterilerinizin logonuzu hizmetlerinizle zihinsel olarak ilişkilendirmesi için görsel bir ipucudur. Marka kimliği tasarım hizmetlerinde aradığınız sonuçları alabilmeniz için net, anlaşılır ve özlü olması gerekir.

 Marka Yazı Tipleri

Ocean of Art  ile kapsamlı ve genel markanıza uyan yazı tipleriyle marka kimliğinizi güçlendiriyoruz.

 Marka Stil Rehberi

Ocean of Art tasarımlarını bilgilendirmeye ve yarattığımız yeni markaya bağlı kalmaya yardımcı olmak için tüm marka kimliği tasarım hizmeti müşterilerine bir stil kılavuzu sağlar.

Kurumsal Kimliğiniz için Başka Neler Yapıyoruz?

Katalog tasarımı
Firmanızın veya markanızın her türlü ürün, hizmet ve iş projelerini kurumsal kimlik, kurumsal katalog veya kreatif katalog tasarımları bütünlüğü içerisinde modern, özgün bir tasarımla hazırlıyoruz.
Menü Tasarımı
Firmanızın veya markanızın her türlü ürün, hizmet ve iş projelerini kurumsal kimliğinizin bütünlüğü içerisinde modern, özgün bir tasarımla hazırlıyoruz.
Ambalaj ve Etiket Tasarımı
Firmanızın tüm çalışmalarında kullanacağı ambalaj ve etiket tasarımlarını “müşterinize sizden mektup” tarzında işliyor, kurumsal kimliğinize uygun kaliteli ve etkili bir tasarımla buluşturuyoruz. ..
Kartvizit Tasarımı
Karşı tarafa firmanız veya kişiliğiniz hakkında ipuçları veren, profesyonel ve şık bir şekilde sunulduğunda oldukça etkili bir ilk izlenim yaratma fırsatı sağlayan vazgeçilmez ürünlerdir. Gelin, kartvizitinizi tasarlayalım.
Karton Çanta Tasarımı
Mağazacılıkta en çok kullanılan ürün grubu karton çantalardır. Kalite, şıklık ve maliyet açısından kağıt ve plastik ürün gruplarının üzerindedir. Sizler için en şık çantayı tasarlamaya hazırız.
Dergi Tasarımı
Ürünlerden harcamaya, hizmet satın almayı düşünenlere hatta almayı düşünenlere çok cazip gelecek şekilde tasarlanacak. Tasarım hizmetinden yararlanacak olan hizmetten yararlanacaktır.
 

 

 

Kurumsal kimliğinizi bir üst seviyeye taşıyın ve müşterilerinizle etkileşim kurmaya bugün başlayın!

%d blogcu bunu beğendi:
oceanofArt

BEDAVA
İNCELE