Grafik Tasarım

Logo Tasarımı

Logo, Markanızın yüzüdür. Her logo tasarım projesine ilham veren bir özveri ile eksiksiz bir düşünce süreci ile yaklaşan en yetenekli ve deneyimli logo tasarımcılarına sahibiz. Pakistan’da odak odaklı bir kalite marka ajansı olarak birçok tanınmış şirket için logolar ve marka kimlikleri tasarlıyoruz.

Baskı Tasarımı

Basılı pazarlama malzemeleriniz şirketinizin imajı üzerinde önemli bir etki yapabilir. Kartvizitlerinizin, antetli kağıtlarınızın, zarflarınızın, broşürlerinizin ve diğer pazarlama malzemelerinizin her satış toplantısında, yüz yüze görüşmede ve doğrudan postalamada öne çıkmasını sağlamak için kaliteli baskı tasarım hizmetleri sunuyoruz.

 

Sosyal Medya Bunner Tasarımı

Banner, her türlü içeriğin yayınlayabileceği bir web sayfası, youtube ve sosyal medya reklam alanı olarak da görülebilir. Ticari alan ihtiyaçlarınız doğrultusunda istenilen boyutlarda hazırlayabiliyoruz.

Bir tasarımın üç cevabı vardır : Evet, hayır ve WOW! 

Amacımız sizlerin cevabınızın ” WOW” olması…

Tasarım sadece bir şeylerin ‘iyi görünmesini’ sağlamakla ilgili değildir, sorunları çözmekle de ilgilidir.  Ocean of Art ekibi , müşterilerimiz ve müşterileri arasında anlamlı deneyimler yaratan yaratıcı çözümleri araştırır, geliştirir, tasarlar ve yineler.

%d blogcu bunu beğendi:
oceanofArt

BEDAVA
İNCELE